W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym w Bodzanowie została odprawiona uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem proboszcza, o. Mariusza Legieżyńskiego OMI, którą koncelebrowali ojcowie z miejscowej wspólnoty zakonnej Misjonarzy Oblatów. Podczas Eucharystii homilię wygłosił o. Michał OMI. Kaznodzieja w homilii podkreślał, że droga do świętości jest drogą ludzi, którzy przez całe swoje życie byli w swej codzienności zwyczajni, a zawierzając swoje życie Chrystusowi podążali małymi krokami ku świętości, której dziś są uczestnikami. Po zakończonej Eucharystii zostało odprawione nabożeństwo za zmarłych.

Tego dnia parafialny cmentarz w Bodzanowie przez cały dzień odwiedzali nie tylko mieszkańcy naszej parafii, ale także goście, którzy przychodzili na to miejsce doczesnego spoczynku zmarłych, aby modlić się przy grobach swoich bliskich. Cały cmentarz został udekorowany przepięknymi kwiatami oraz światłem płonących zniczy, a nade wszystko modlitwą wspólnoty Kościoła.

Na cmentarzu w Bodzanowie spoczywają nie tylko parafianie miejscowej wspólnoty ale także Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej. Wśród spoczywających na lokalnym cmentarzu są zarówno bracia zakonni, jak i kapłani.