W uroczystość Narodzenia Pańskiego w naszej wspólnocie parafialnej została odprawiona Msza święta pasterska, której przewodniczył proboszcz, o. Mariusz Legieżyński OMI. Eucharystię współcelebrowali o. Włodzimierz Jamrocha OMI – przełożony komunitetu bodzanowskiego oraz wicerektor Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu ks. dr Robert Sadlak.

Na początku liturgii o. proboszcz poświęcił szopkę betlejemską, którą wraz z dziećmi naszej parafii budowaliśmy w czasie minionych rorat.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowanie za tak liczne uczestnictwo w uroczystościach upamiętniających narodziny Pana Jezusa. Podziękowania kierujemy pod adresem tych, który zaangażowali się w przepiękny wystrój naszej świątyni na uroczystość Narodzenia Pańskiego. Dziękujemy państwu Alicji i Andrzejowi Cyganom oraz panu Wojciechowi Śnieżkowi za choinki do kościoła; panom radnym i panu Dariuszowi Rysiczowi za przywiezienie i przystrojenie choinek; dzieciom i paniom Grażynie i Lidii z Rady Parafialnej za prace przy dekorowaniu szopki.

mt / fot. am