1 maja, w Uroczystość św. Józefa Robotnika, przeżywaliśmy nasz odpust parafialny oraz festyn połączony z Pierwszym Bodzanowskim Otwarciu Sezonu Motocyklowego. Sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił o. Kazimierz Zdziebko OMI z naszej wspólnoty zakonnej w Bodzanowie. Eucharystię koncelebrowali misjonarze oblaci oraz kapłani z dekanatu głuchołaskiego.

Po zakończonej Mszy świętej o. Mariusz Legieżyński OMI, proboszcz naszej parafii, poświęcił motocykle oraz modlił się w intencji kierowców jednośladów, którzy przybyli na uroczystości odpustowe biorąc udział w Pierwszym Bodzanowskim Otwarciu Sezonu Motocyklowego.

O godzinie 16.00 na stadionie w Bodzanowie rozpoczął się festyn parafialny, który przygotowała Rada Parafialna naszej wspólnoty.

mt / zdj. am