Dom rekolekcyjno – wypoczynkowy w Bodzanowie przeznaczony jest na dni skupienia, sesje lub rekolekcje dla wszystkich grup kościelnych oraz świeckich.

***

Zapraszamy młodzieżowe wspólnoty oraz grupy parafialne wraz z ich duszpasterzami na dni skupienia albo zimowy bądź letni wypoczynek.

***

Zapraszamy księży, osoby zakonne na swoje prywatne rekolekcje.

***

Istnieje również możliwość zorganizowania dni skupienia dla kleryków a także rekolekcji przed święceniami czy ślubami zakonnymi.

***

Zarówno zimą jak i latem można tu spojrzeć na siebie w perspektywie Bożej obecności w pięknie stworzenia, spotkać niezwykłych ludzi.

***

Nasz dom jest otwarty także dla rodzin, indywidualnych osób, które chciałby odpocząć, wyciszyć się.

***

W naszym domu istnieje również możliwość zorganizowania różnego rodzaju konferencji, zjazdów oraz przyjęć i uroczystości okolicznościowych.

***

Można również skorzystać z noclegów, które zapewniamy w dobrze urządzonych pokojach gościnnych.

***

Serdecznie zapraszamy do nas na modlitwę i odpoczynek na łonie pięknej przyrody u podnóża gór Opawskich.

***

Koszt pobytu i wyżywienia jest do ustalenia z ekonomem naszego domu.

Rezerwacja miejsc noclegowych

Dom Zakonny Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Bodzanowie