W naszym kościele parafialnym miał miejsce koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Basi Stępniak – Wilk
Basia Stępniak-Wilk z Zespołem:
Jasiek Kusek- piano,
Paweł Solecki – fagot, melodica, flety,
Michał Braszak – kontrabas,
Miłosz Wilk – instrumenty perkusyjne.
Realizacja dźwięku: Aleksander Wilk i Michał Tomczak OMI
Transmisja telewizyjna w mediach społecznościowych: Krzysiek Buratyński z VoiceStudio.pl
Realizacja oświetlenia: Michał Tomczak OMI
Koncert współorganizowany z Miastem i Gminą Głuchołazy.
